3 vragen aan: Bezoekers van theatervoorstelling 'Mag ik je kussen?'

20 april 2023
DSC01493 Mag ik je kussen c TMRK 1

Inmiddels hebben ruim 4.500 zorgmedewerkers ‘Mag ik je kussen?’ bezocht. De voorstelling maakt indruk en zorgt voor veel herkenbaarheid. Wij vroegen drie medewerkers naar hun eerste reactie op de voorstelling. We spraken met Janine, maatschappelijk werker in de zorg, en Ria, zorgmedewerker op een revalidatieafdeling. Samen nemen zij deel in de Ondernemingsraad (OR) binnen hun organisatie. Welke rol speelt de OR in het gesprek over de toekomst van zorg? Ook spraken we met Gerlinda, zij is onlangs afgestudeerd als kwaliteitsverpleegkundige. Gerlinda bekijkt de zorg met een frisse blik en veel energie. “Ik heb dit werk altijd al willen doen en ben enorm gemotiveerd, we moeten vooral niet de moed verliezen met z’n allen.”

1. Vertel! Wat vonden jullie van de voorstelling?

Maatschappelijk werker Janine vertelt: “Ik was diep geraakt door de voorstelling. Het voelt als een ode aan de zorg. Ik voel enorme waardering. Ik werk veel binnen teams en zie daar ook dat de rek er behoorlijk uit is, zorgen voor elkaar is daarom essentieel. Vroeger haalde ik veel energie uit het vaste team. Die verbinding is wat weggevallen, onder meer door de inzet van uitzendkrachten en zzp’ers. Het is ontzettend belangrijk dat we ons verbonden voelen met elkaar, zodat we meer samen kunnen opvangen.” Zorgmedewerker revalidatie Ria voelde zich na de voorstelling juist een beetje gefrustreerd.  Ze vertelt: “We kunnen niet doen wat we moeten doen. Daarom moeten we als maatschappij echt anders gaan nadenken over de zorg. We zouden meer naar elkaar om moeten kijken.” Kwaliteitsverpleegkundige Gerlinda vond de voorstelling prachtig en zag veel herkenbaarheid. Gerlinda: “Ik herkende de vele pilots die binnen de zorg plaatsvinden en het contact wat je als zorgmedewerker met je manager hebt. Zelf heb ik net een nieuwe manager waar ik erg blij mee ben. De communicatie is duidelijk, ideeën van het team worden serieus genomen en ik kan altijd bij haar terecht.”

Deze voorstelling voelt als een ode aan de zorg

2. Wat zou de OR in het gesprek over de zorg van morgen kunnen betekenen?

Janine en Ria: “Blijf medewerkers zien en horen! Het wordt vaak wel gezegd, maar onvoldoende gevoeld bij medewerkers. Het is juist zo nodig in deze tijd, want de achterdeur staat wijd open. Helaas verlaten veel medewerkers de zorg. We blijven ons als OR ook hard maken voor het salaris, dat moet echt omhoog.” Daarnaast vinden Janine en Ria het belangrijk om te gaan omdenken. “Dit betekent dat je familie en naasten vanaf het begin betrekt en vraagt wat zij kunnen betekenen. Het is goed om naar hen te luisteren en hun kennis en ervaring beter te benutten.” Er valt ook winst te behalen binnen het opleiden in de zorg. “De veranderende rol als zorgmedewerker moet beter naar voren komen, je bent namelijk steeds meer coachend en begeleidend bezig met je cliënten. Ook zorgen voor elkaar als medewerkers is noodzakelijk, dit mag meer centraal staan in zorgopleidingen”, aldus Janine en Ria.

Het is belangrijk om familie en naasten vanaf het begin te betrekken bij de zorg en te vragen wat zij kunnen betekenen. 

3. Wat neem je mee uit de voorstelling?

Gerlinda: “Ik vond het begin van de voorstelling heel sterk. Daar zien we een dochter over de hele wereld reizen. Ondertussen heeft zij niet in de gaten wat zich thuis afspeelt, met haar eigen vader. Juist in andere culturen zien we dat familie enorm belangrijk is. We moeten meer gaan zorgen voor elkaar. Ik zou het geen probleem vinden om mijn ouders in huis te nemen, als dat nodig is.”


Wil je de theatervoorstelling bezoeken?

Ben je benieuwd naar de voorstelling? Je kunt hem komen bezoeken! De voorstelling speelt komend jaar door heel Nederland. Bekijk de agenda om te zien wanneer de voorstelling bij jou in de buurt speelt en reserveer direct en kosteloos jouw plaats.

Meer relevante artikelen

Persoon werk fit final
Nieuws
Met borging zorgen we dat een interventie geen eendagsvlieg is
Lees verder
Thumbnail 20240319 141622
Verhalen
De Hoe Dan?-materialen helpen leidinggevenden op weg bij de transformatie van zorg
Lees verder
Annemieke Schoemaker
Blogs
Overgang op de werkvloer? Start het gesprek
Lees verder
Thumbnail Foto Marike van Amsterdam
Verhalen
Door inzicht in vertrekredenen houden we vijf procent van het personeel aan boord
Lees verder
Schermafbeelding 2024 05 22 om 20 39 53
Nieuws
Praat vandaag over morgen: de landelijke campagne
Lees verder
Schermafbeelding 2024 04 24 om 08 09 44
Nieuws
Workshopkalender van VVT werkt aan morgen
Lees verder
BC Kaarten
Verhalen
Een aanpak om teams en leidinggevenden tot bloei te laten komen
Lees verder
I Stock 1135088054
Nieuws
Deel ervaringen met andere zorgorganisaties
Lees verder
Teamzorg nijmegen
Verhalen
Teamzorg Nijmegen past zich aan na snelle groei
Lees verder
Handen
Verhalen
Thuisteam Twente legt met Action Learning de regie bij medewerker
Lees verder
Schermafbeelding 2024 03 25 om 19 32 42
Verhalen
Netwerk Nonna nodigde ook mantelzorgers, vrijwilligers en andere betrokkenen uit voor theatervoorstelling 'Mag ik je kussen?'
Lees verder
Schermafbeelding 2024 03 24 om 17 49 20
Verhalen
Reablement in drie stappen
Lees verder
Annemieke de Vries en Eva Lunshof Kennemerhart liggend
Verhalen
Kennemerhart aan het woord. "Theatervoorstelling versterkt de beweging die wij moeten maken"
Lees verder
Thumbnail IMG 2493
Verhalen
In beweging naar zelforganisatie: De Lange Wei en interventiepartner SLOW
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 27 om 17 45 26
Verhalen
In gesprek over de zorg met de Hoe dan?-campagne
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 42 10
Verslag
Terugblik op Event Over Morgen
Lees verder
Kerngroep in actie 2
Nieuws
RST Zorgverleners zet de medewerker op 1
Lees verder
Zorggroep Samen
Nieuws
Woonzorggroep Samen geeft cliënt de regie over eigen leven door reablement
Lees verder
Zorgboom1
Nieuws
Academische Werkplaats bij De Zorgboom
Lees verder
Leiderschapsdag Over Morgenkop zonder tekst
Nieuws
Leiderschapsprogramma Over Morgen 28 februari
Lees verder