Door inzicht in vertrekredenen houden we vijf procent van het personeel aan boord

15 mei 2024
Thumbnail Foto Marike van Amsterdam

We moeten meer werk doen met relatief minder mensen. Daarom moeten we onze medewerkers behouden en hun werkplezier vergroten. Dat vraagt om creatieve oplossingen. Door volop in gesprek te gaan, goed te luisteren en veranderingen door te voeren waar nodig, creëer je een werkplek waar iedereen graag blijft werken.

Spontaan, bevlogen en een groot hart voor de zorg. Dat is Marike van Amsterdam. HR-manager bij ViVa! Zorggroep. Zij vertelt hoe je het werkplezier vergroot en personeel behoudt. “Tijdens een exitgesprek kijken we wat er in onze beïnvloedingssfeer ligt.”

Samen met jou
“De uitnodiging: ‘Wil je met ons lunchen en praten over werkplezier?’ bereikte vorig jaar de deurmat van al onze vierduizend medewerkers. Met succes, want het bracht ons maar liefst acht verbeterpunten. Bijvoorbeeld het verbeteren van de samenwerking tussen afdelingen. Dit initiatief sluit perfect aan bij onze slogan ‘Samen met jou’. Dat betekent dat we overleggen en het met elkaar doen. Het is samenwerken in de breedste zin van het woord.”

“We merken nu verandering, maar het veranderen van gedrag kost tijd. Ik ben al onwijs trots op wat we samen hebben neergezet. Binnenkort hebben we een bijeenkomst met honderdtwintig medewerkers. Dan kijken we of de verbeterpunten van de georganiseerde lunch zijn bereikt en wat we nog te doen hebben.”

“Als medewerkers ontslag willen nemen, vragen we of ze interesse hebben in een exitgesprek. Zo willen we kijken of we iets kunnen verbeteren binnen de organisatie of dat we die persoon kunnen helpen. Daarbij kijken we wat er in onze beïnvloedingssfeer ligt. Een verhuizing naar de andere kant van het land gaat niet, maar het creëren van een vervolgstap binnen de organisatie misschien wel. Door inzicht in de vertrekredenen, bleef vijf procent van het personeel aan boord.”

3x zó voer je een goed exitgesprek

  1. Luister zonder oordeel
  2. Denk mee in oplossingen
  3. Leer van de feedback


Iedereen doet ertoe en levert een bijdrage aan het oplossen van de puzzel


Iedereen doet ertoe
“Binnen ViVa! Zorggroep werken we met vier thema’s. Die gaan over het verlichten van de administratieve lasten, het inzetten van zorgtechnologie, samenwerken met de informele zorg en het ontwikkelen van bekwame vaardigheden. Ik vind het hardnekkig dat we in de zorg zo sterk vasthouden aan diploma’s. Dat is natuurlijk ook nodig, maar we hebben zoveel talentvolle medewerkers binnen ViVa! Zorggroep die meer in hun mars hebben.”

“Ik had laatst een gesprek met een medewerker huishoudelijke zorg. Zij vond het bijzonder dat ik aan haar vroeg wat zij nodig had van de organisatie. In haar ogen staat zij onderaan de ladder van de zorgorganisatie. Nou, mijn hart draaide drie keer om. Iedereen doet ertoe en levert een bijdrage aan het oplossen van de puzzel. Haar antwoord was dat ze graag meer wilde betekenen voor haar cliënten. Daarom organiseren wij trainingen waarbij medewerkers zonder zorgachtergrond certificaten kunnen behalen. Zo kunnen ze in korte tijd algemene, dagelijkse handelingen verrichten bij onze cliënten, zoals hulp bij aankleden en begeleiding bij eten. Hierdoor hebben de verpleegkundigen meer tijd voor waarvoor ze zijn opgeleid.”

Meer weten over werken bij ViVa Zorggroep? Kijk op www.werkenbijvivazorggroep.nl


Meer relevante artikelen

Schermafbeelding 2024 05 22 om 20 39 53
Nieuws
Praat vandaag over morgen: de landelijke campagne
Lees verder
Schermafbeelding 2024 04 24 om 08 09 44
Nieuws
Workshopkalender van VVT werkt aan morgen
Lees verder
BC Kaarten
Verhalen
Een aanpak om teams en leidinggevenden tot bloei te laten komen
Lees verder
I Stock 1135088054
Nieuws
Deel ervaringen met andere zorgorganisaties
Lees verder
Teamzorg nijmegen
Verhalen
Teamzorg Nijmegen past zich aan na snelle groei
Lees verder
Handen
Verhalen
Thuisteam Twente legt met Action Learning de regie bij medewerker
Lees verder
Schermafbeelding 2024 03 25 om 19 32 42
Verhalen
Netwerk Nonna nodigde ook mantelzorgers, vrijwilligers en andere betrokkenen uit voor theatervoorstelling 'Mag ik je kussen?'
Lees verder
Schermafbeelding 2024 03 24 om 17 49 20
Verhalen
Reablement in drie stappen
Lees verder
Annemieke de Vries en Eva Lunshof Kennemerhart liggend
Verhalen
Kennemerhart aan het woord. "Theatervoorstelling versterkt de beweging die wij moeten maken"
Lees verder
Thumbnail IMG 2493
Verhalen
In beweging naar zelforganisatie: De Lange Wei en interventiepartner SLOW
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 27 om 17 45 26
Verhalen
In gesprek over de zorg met de Hoe dan?-campagne
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 42 10
Verslag
Terugblik op Event Over Morgen
Lees verder
Kerngroep in actie 2
Nieuws
RST Zorgverleners zet de medewerker op 1
Lees verder
Zorggroep Samen
Nieuws
Woonzorggroep Samen geeft cliënt de regie over eigen leven door reablement
Lees verder
Zorgboom1
Nieuws
Academische Werkplaats bij De Zorgboom
Lees verder
Leiderschapsdag Over Morgenkop zonder tekst
Nieuws
Leiderschapsprogramma Over Morgen 28 februari
Lees verder
F7aa3b0b af62 4d7f 988a 38e40b522a8b
Nieuws
Over Morgen Event - 6 februari 2024
Lees verder
Unknown
Nieuws
'Als je het mij vraagt…' – in gesprek met zorgorganisatie Groenhuysen
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 34 22
Verslag
Event 6 februari - Workshop Duurzame inzetbaarheid en de DI regeling
Lees verder
Verslag
Event 6 februari - Workshop Academische werkplaats
Lees verder