Leiderschapsprogramma Over Morgen 28 februari

22 januari 2024
Leiderschapsdag Over Morgenkop zonder tekst

De zorg van morgen, welk leiderschap vraagt dat van jou als zorgbestuurder? Hoe krijg je jouw mensen mee naar een nieuw perspectief? Het gesprek over de toekomst van zorg wordt op diverse manieren gevoerd. Maar hoe verder? Hoe maken we dat nu echt van waarde? En hoe draagt dit gesprek bij aan de nodige beweging in jouw organisatie?

Met een uitdagend programma nemen we je op 28 februari graag mee om deze vragen verder te verkennen. We organiseren een leiderschapsbijeenkomst samen met de makers theatervoorstelling ‘Mag ik je kussen?’ en met Roek Lips en zijn inspirerende filmportretten ‘Nieuwe leiders’. Wie kies jij om te zijn als leider in de zorg? Een hoogwaardig programma dat kosteloos wordt aangeboden aan leiders in de VVT sector. Zowel organisaties die deelnemen aan het programma Over Morgen, als organisaties die (nog) niet deelnemen, zijn van harte uitgenodigd.

Naast inspiratie is er volop uitwisseling met collega-bestuurders en directeuren over ideeën en valkuilen bij leiding geven aan de beweging richting de zorg van morgen. Inspirerend, persoonlijk en waardevol. Roek Lips en Walter Supèr staan met hun theaterprogramma ‘wie kies je om te zijn’ op verschillende podia. Voor deze gelegenheid is een programma op maat samengesteld over leiderschap binnen de zorg. De zorg van morgen. Doe je mee?

Programma

 • 16.00 uur Ontvangst
 • 16.30 uur Welkom
 • 16.40 uur Programma naar aanleiding van ‘Mag Ik Je Kussen?’
  Walter Supèr, artistiek leider van TheaterMakers Radio Kootwijk en schrijver van ‘Mag Ik Je Kussen?’ neemt je mee naar de archetypes Ada, Noël, Richard en Gijsbert van de voorstelling. Wat raakte hem en waarom schreef hij hun verhalen? En wat maken we dan werkelijk van waarde in antwoord op hun verhalen? Bas Bons en Alexandra Alphenaar omlijsten dit programma muzikaal met piano en zang.

 • 17.30 uur In dialoog aan tafel (incl. eten)
 • 18.30 uur Wie kies je om te zijn?
  Roek Lips, voormalig bestuurder, journalist, schrijver, mentor, film- en theatermaker, reflecteert openhartig met zijn inspirerende filmportretten op de vraag; wie kies je om te zijn als leider in de zorg? Een vraag die jullie samen meenemen in het gesprek aan tafel.

 • 19.30 uur Verder in gesprek aan tafel (incl. eten)
 • 20.15 uur Lied voor een verhaal: een muzikale ode voor jouw ervaring.
 • 21.00 uur Afsluiting met een drankje

De locatie voor deze bijeenkomst is de Theetuin Brave Hendrik in Eemnes (Meentweg 131, Eemnes).

Aanmelden

Meld je direct aan door te mailen naar info@vvtwerktaanmorgen.nl 

Meer relevante artikelen

2024 03 19 Themadag toekomstbestendige zorg Noorderboog
Verhalen
Themadag Noorderboog ‘Toekomstbestendige zorg? Dat doen we samen!’
Lees verder
Persoon werk fit final
Nieuws
Met borging zorgen we dat een interventie geen eendagsvlieg is
Lees verder
Thumbnail 20240319 141622
Verhalen
De Hoe Dan?-materialen helpen leidinggevenden op weg bij de transformatie van zorg
Lees verder
Annemieke Schoemaker
Blogs
Overgang op de werkvloer? Start het gesprek
Lees verder
Thumbnail Foto Marike van Amsterdam
Verhalen
Door inzicht in vertrekredenen houden we vijf procent van het personeel aan boord
Lees verder
Schermafbeelding 2024 05 22 om 20 39 53
Nieuws
Praat vandaag over morgen: de landelijke campagne
Lees verder
Schermafbeelding 2024 04 24 om 08 09 44
Nieuws
Workshopkalender van VVT werkt aan morgen
Lees verder
BC Kaarten
Verhalen
Een aanpak om teams en leidinggevenden tot bloei te laten komen
Lees verder
I Stock 1135088054
Nieuws
Deel ervaringen met andere zorgorganisaties
Lees verder
Teamzorg nijmegen
Verhalen
Teamzorg Nijmegen past zich aan na snelle groei
Lees verder
Handen
Verhalen
Thuisteam Twente legt met Action Learning de regie bij medewerker
Lees verder
Schermafbeelding 2024 03 25 om 19 32 42
Verhalen
Netwerk Nonna nodigde ook mantelzorgers, vrijwilligers en andere betrokkenen uit voor theatervoorstelling 'Mag ik je kussen?'
Lees verder
Schermafbeelding 2024 03 24 om 17 49 20
Verhalen
Reablement in drie stappen
Lees verder
Annemieke de Vries en Eva Lunshof Kennemerhart liggend
Verhalen
Kennemerhart aan het woord. "Theatervoorstelling versterkt de beweging die wij moeten maken"
Lees verder
Thumbnail IMG 2493
Verhalen
In beweging naar zelforganisatie: De Lange Wei en interventiepartner SLOW
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 27 om 17 45 26
Verhalen
In gesprek over de zorg met de Hoe dan?-campagne
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 42 10
Verslag
Terugblik op Event Over Morgen
Lees verder
Kerngroep in actie 2
Nieuws
RST Zorgverleners zet de medewerker op 1
Lees verder
Zorggroep Samen
Nieuws
Woonzorggroep Samen geeft cliënt de regie over eigen leven door reablement
Lees verder
Zorgboom1
Nieuws
Academische Werkplaats bij De Zorgboom
Lees verder