Leiderschapsprogramma Over Morgen 28 februari

22 januari 2024
Leiderschapsdag Over Morgenkop zonder tekst

De zorg van morgen, welk leiderschap vraagt dat van jou als zorgbestuurder? Hoe krijg je jouw mensen mee naar een nieuw perspectief? Het gesprek over de toekomst van zorg wordt op diverse manieren gevoerd. Maar hoe verder? Hoe maken we dat nu echt van waarde? En hoe draagt dit gesprek bij aan de nodige beweging in jouw organisatie?

Met een uitdagend programma nemen we je op 28 februari graag mee om deze vragen verder te verkennen. We organiseren een leiderschapsbijeenkomst samen met de makers theatervoorstelling ‘Mag ik je kussen?’ en met Roek Lips en zijn inspirerende filmportretten ‘Nieuwe leiders’. Wie kies jij om te zijn als leider in de zorg? Een hoogwaardig programma dat kosteloos wordt aangeboden aan leiders in de VVT sector. Zowel organisaties die deelnemen aan het programma Over Morgen, als organisaties die (nog) niet deelnemen, zijn van harte uitgenodigd.

Naast inspiratie is er volop uitwisseling met collega-bestuurders en directeuren over ideeën en valkuilen bij leiding geven aan de beweging richting de zorg van morgen. Inspirerend, persoonlijk en waardevol. Roek Lips en Walter Supèr staan met hun theaterprogramma ‘wie kies je om te zijn’ op verschillende podia. Voor deze gelegenheid is een programma op maat samengesteld over leiderschap binnen de zorg. De zorg van morgen. Doe je mee?

Programma

 • 16.00 uur Ontvangst
 • 16.30 uur Welkom
 • 16.40 uur Programma naar aanleiding van ‘Mag Ik Je Kussen?’
  Walter Supèr, artistiek leider van TheaterMakers Radio Kootwijk en schrijver van ‘Mag Ik Je Kussen?’ neemt je mee naar de archetypes Ada, Noël, Richard en Gijsbert van de voorstelling. Wat raakte hem en waarom schreef hij hun verhalen? En wat maken we dan werkelijk van waarde in antwoord op hun verhalen? Bas Bons en Alexandra Alphenaar omlijsten dit programma muzikaal met piano en zang.

 • 17.30 uur In dialoog aan tafel (incl. eten)
 • 18.30 uur Wie kies je om te zijn?
  Roek Lips, voormalig bestuurder, journalist, schrijver, mentor, film- en theatermaker, reflecteert openhartig met zijn inspirerende filmportretten op de vraag; wie kies je om te zijn als leider in de zorg? Een vraag die jullie samen meenemen in het gesprek aan tafel.

 • 19.30 uur Verder in gesprek aan tafel (incl. eten)
 • 20.15 uur Lied voor een verhaal: een muzikale ode voor jouw ervaring.
 • 21.00 uur Afsluiting met een drankje

De locatie voor deze bijeenkomst is de Theetuin Brave Hendrik in Eemnes (Meentweg 131, Eemnes).

Aanmelden

Meld je direct aan door te mailen naar info@vvtwerktaanmorgen.nl 

Meer relevante artikelen

Schermafbeelding 2024 02 27 om 17 45 26
Verhalen
Samenwerken met informele zorg: Hoe dan?
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 42 10
Verslag
Terugblik op Event Over Morgen
Lees verder
Kerngroep in actie 2
Nieuws
RST Zorgverleners zet de medewerker op 1
Lees verder
Zorggroep Samen
Nieuws
Woonzorggroep Samen geeft cliënt de regie over eigen leven door reablement
Lees verder
Zorgboom1
Nieuws
Academische Werkplaats bij De Zorgboom
Lees verder
F7aa3b0b af62 4d7f 988a 38e40b522a8b
Nieuws
Over Morgen Event - 6 februari 2024
Lees verder
Unknown
Nieuws
'Als je het mij vraagt…' – in gesprek met zorgorganisatie Groenhuysen
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 34 22
Verslag
Event 6 februari - Workshop Duurzame inzetbaarheid en de DI regeling
Lees verder
Verslag
Event 6 februari - Workshop Academische werkplaats
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 36 26
Verslag
Event 6 februari - Workshop Theatervoorstelling Mag ik je kussen? vervolg en inbedden
Lees verder
Verslag
Event 6 februari - Aan de slag met de beweging naar de zorg van morgen
Lees verder
Repetitie MIJK
Nieuws
Vervolg Theatervoorstelling Mag ik je kussen: we gaan door!
Lees verder
Katinka new
Verhalen
Zorgbegrip vindt de oplossing voor betere rapportages: buddy’s houden elkaar scherp
Lees verder
TMRK new
Nieuws
Van theater naar praktijk: Hoe TSN Zorg de voorstelling verbindt aan organisatievraagstukken
Lees verder
Overmorgen klein
Nieuws
Save the date: Leiderschapsdag 2024
Lees verder
Azora
Nieuws
Azora kiest voor Action Learning op weg naar high performing teams
Lees verder
DSC01473 Mag ik je kussen c TMRK
Nieuws
Hoe betrek je mantelzorgers en naasten bij het gesprek over de toekomst van de zorg?
Lees verder
DSC01410 Mag ik je kussen c TMRK
Nieuws
In gesprek blijven na Mag ik je kussen? Hoe doe jij dat?
Lees verder
Unknown
Nieuws
SZR op zoek naar een betere fit tussen Mens en Werk
Lees verder
Whats App Image 2023 03 27 at 08 55 31
Blogs
Prof. Dr. Annet de Lange: "De toegevoegde waarde van Actieleren voor bestuurders in de VVT"
Lees verder