DI-regeling sluit: zorgorganisaties gaan met interventies aan de slag

05 december 2022
Beeld home

De belangstelling voor de regeling duurzame inzetbaarheid is groot. Veel organisaties willen aan de slag met duurzame inzetbaarheid van hun organisatie, teams of individuele medewerkers. Het aantal aanmeldingen heeft inmiddels het maximum bereikt. Aanmelden daarom niet meer mogelijk. De komende periode worden er zorgorganisaties en hun ook andere activiteiten en tools aangeboden.

Voor de regeling duurzame inzetbaarheid hebben zich nu ruim 170 organisaties aangemeld. Helaas kan niet iedere organisatie aanspraak maken op het budget. We proberen zoveel mogelijk organisaties te ondersteunen en gaan daarbij voor een eerlijke verdeling wat betreft grootte van organisaties. Met de regeling wordt nu al ruim 2,5 miljoen euro geïnvesteerd in de duurzame inzetbaarheid van zorgmedewerkers. Door te schuiven in het toegekende subsidiebudget, hopen we dit bedrag te verhogen. Zo dragen we bij aan een sector waar medewerkers gezond en met plezier naar hun werk blijven gaan.

Wat betekent dit voor jouw organisatie?

Heb je je al aangemeld voor de regeling en heb je bericht gekregen dat de gelden zijn gereserveerd? Dan hoef je niets te doen. Met het advies dat je hebt gekregen, kun je een interventiepartner uitzoeken die een passend aanbod heeft voor jullie organisatievraag. De interventiepartners brengt een maatwerkafspraak en -offerte uit en binnen 6 weken dien je daarmee je definitieve aanvraag in. Tot die tijd wordt het budget voor je gereserveerd.

Heb je je aangemeld en bericht gekregen dat er nog geen budget gereserveerd kan worden? Dan moet je helaas nog even wachten met het uitkiezen van een passende interventie. We hopen je zo snel mogelijk op de hoogte te brengen of je gebruik kunt maken van het extra budget dat beschikbaar komt. Organisaties die zich nog niet hebben aangemeld kunnen dit helaas niet meer doen. De geleerde lessen van de inzet van deze interventies delen we wel met andere organisaties via dit platform. Zij kunnen ook gebruik maken van het overige aanbod uit het programma Over Morgen.

Dialoog, leren en ontwikkelen

De komende periode wordt gewerkt aan een theatervoorstelling Over Morgen. Het doel? Bewustwording creëren voor de toekomst van de zorg en een dialoog te starten over wat dat voor medewerkers en organisaties gaat betekenen. Hoe kunnen zorgorganisaties met een tekort aan medewerkers alsnog voldoen aan de groeiende zorgvraag? En hoe kunnen medewerkers met plezier naar het werk blijven gaan en met trots hun vak blijven uitoefenen? De voorstelling is bedoeld voor alle lagen van de organisatie: van bestuurders tot zorgmedewerkers.

Meer over de voorstelling lees je hier

We bieden ook ondersteuning om na het theater de dialoog verder te voeren, of om concreet aan de slag te gaan met oplossingen. Daar wordt momenteel een aanbod voor ontwikkeld, onder meer in de vorm van een platform voor medewerkers met handvatten om aan de slag te gaan met hun eigen ontwikkeling. Daarnaast wordt ook een campagne ontwikkeld om de dialoog met zorgmedewerkers verder aan te jagen. Op ons platform staan alle initiatieven gebundeld. Hier delen we ook de lessons learned en opgedane kennis van andere organisaties gedeeld. Zo willen we een branchebrede beweging in gang zetten voor de zorg van morgen.

Meer relevante artikelen

Schermafbeelding 2024 02 27 om 17 45 26
Verhalen
Samenwerken met informele zorg: Hoe dan?
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 42 10
Verslag
Terugblik op Event Over Morgen
Lees verder
Kerngroep in actie 2
Nieuws
RST Zorgverleners zet de medewerker op 1
Lees verder
Zorggroep Samen
Nieuws
Woonzorggroep Samen geeft cliënt de regie over eigen leven door reablement
Lees verder
Zorgboom1
Nieuws
Academische Werkplaats bij De Zorgboom
Lees verder
Leiderschapsdag Over Morgenkop zonder tekst
Nieuws
Leiderschapsprogramma Over Morgen 28 februari
Lees verder
F7aa3b0b af62 4d7f 988a 38e40b522a8b
Nieuws
Over Morgen Event - 6 februari 2024
Lees verder
Unknown
Nieuws
'Als je het mij vraagt…' – in gesprek met zorgorganisatie Groenhuysen
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 34 22
Verslag
Event 6 februari - Workshop Duurzame inzetbaarheid en de DI regeling
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 36 26
Verslag
Event 6 februari - Workshop Theatervoorstelling Mag ik je kussen? vervolg en inbedden
Lees verder
Verslag
Event 6 februari - Workshop Academische werkplaats
Lees verder
Verslag
Event 6 februari - Aan de slag met de beweging naar de zorg van morgen
Lees verder
Repetitie MIJK
Nieuws
Vervolg Theatervoorstelling Mag ik je kussen: we gaan door!
Lees verder
Katinka new
Verhalen
Zorgbegrip vindt de oplossing voor betere rapportages: buddy’s houden elkaar scherp
Lees verder
TMRK new
Nieuws
Van theater naar praktijk: Hoe TSN Zorg de voorstelling verbindt aan organisatievraagstukken
Lees verder
Overmorgen klein
Nieuws
Save the date: Leiderschapsdag 2024
Lees verder
Azora
Nieuws
Azora kiest voor Action Learning op weg naar high performing teams
Lees verder
DSC01473 Mag ik je kussen c TMRK
Nieuws
Hoe betrek je mantelzorgers en naasten bij het gesprek over de toekomst van de zorg?
Lees verder
DSC01410 Mag ik je kussen c TMRK
Nieuws
In gesprek blijven na Mag ik je kussen? Hoe doe jij dat?
Lees verder
Unknown
Nieuws
SZR op zoek naar een betere fit tussen Mens en Werk
Lees verder