Branchebeeld 2022: Ondanks hoge werkdruk VVT blijft passie voor het vak groot

25 mei 2023
2 Zorgverlener bewoner

Bijna de helft van de medewerkers in de verpleging, verzorging en thuiszorg ervaart de werkdruk als hoog (40,8%). Tegelijkertijd zijn zij wel nog steeds gepassioneerd over het werk, en blijven zij in de sector werken. Dit blijkt uit onderzoek van Effectory en data van ActiZ Kijk op Mijn Medewerkers, het medewerkerstevredenheidsonderzoek voor ActiZ-leden.

Werkdruk

De werkdruk in de sector is hoog en ook gestegen ten opzichte van vorig jaar. In het onderzoek wordt de werkdruk gelinkt aan tijdgebrek om goede zorg te leveren en de werk-privé balans. Daarom blijft de werkdruk voor de sector een belangrijk aandachtspunt. ‘Het verlagen van de werkdruk is daarom ook één van de uitgangspunten voor de huidige cao VVT, waarin de medewerker op één staat’, stelt Yvonne van Stiphout, voorzitter ActiZ themacommissie Arbeid.

Uit de onderzoeken van ActiZ en Effectory blijkt dat de ervaren werkdruk vooral samenhangt met de grote hoeveelheid werk en de beperkt beschikbare tijd. Eén op de vier werknemers geeft aan dat ze (veel) te weinig tijd hebben om het werk uit te voeren. ‘De werkdruk is momenteel hoog, er komen steeds meer taken bij die je in dezelfde aantal uren moet doen’, zegt één van de respondenten.

Bevlogenheid en vertrekgeneigdheid

Uit het onderzoek blijkt dat medewerkers in de verpleging, verzorging en thuiszorg erg bevlogen zijn over het werk wat zij doen. Met een gemiddelde van een ‘8,2’ zijn medewerkers nog steeds gepassioneerd over hun werk. Het werken in de zorg geeft hen vooral een gevoel van saamhorigheid. ‘Mijn team is geweldig, samen verzetten wij elke dag heel veel werk zonder op de klok te kijken’, aldus één van de respondenten.

De bevlogenheid van medewerkers in beide onderzoeken is mogelijk één van de redenen dat de vertrekgeneigdheid in de sector nagenoeg hetzelfde is gebleven en daardoor nog steeds laag is. Bijna 90% wil het werk blijven doen dat ze doen. Als medewerkers al actief zoeken naar een andere baan, blijven zij meestal wel in de zorg werken.

Werkbeleving en aanbeveling werkgever (WNPS)

Het omgaan met cliënten, het samenwerken en de werksfeer worden als meest positief ervaren. De categorieën Communicatie en Werkdruk worden gekozen als minst aantrekkelijke kant van het werk. Bij communicatie moet je bijvoorbeeld denken aan communicatie onderling, of de communicatie vanuit de organisatie.

De mate waarin medewerkers hun werkgever aanbevelen bij familie en vrienden, de zogenaamde Werkgever Net Promotor Score (WNPS) is voor het eerst in jaren gedaald. Medewerkers zijn minder positief over hun zorgorganisatie als werkgever. 

Hoe dan? 

Verandering aanjagen binnen de sector is dus van groot belang. De campagne Hoe Dan? moet hieraan bijdragen. 'Hoe Dan?' draait om de medewerker', legt Yvonne Stipthout uit: 'Werkgevers en vakbonden stimuleren en faciliteren hiermee gezamenlijk én op grote schaal de dialoog met en tussen zorgmedewerkers over de uitdagingen die onze sector kent en de oplossingen die nodig zijn om het werk in de zorg anders te organiseren. Een gezonde toekomst voor iedereen in de sector. Dat is waar we het voor doen.'

Bekijk hier de infographic met branchebeeld: Kijk op mijn Medewerkers 2022

Meer relevante artikelen

Schermafbeelding 2024 02 27 om 17 45 26
Verhalen
Samenwerken met informele zorg: Hoe dan?
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 42 10
Verslag
Terugblik op Event Over Morgen
Lees verder
Kerngroep in actie 2
Nieuws
RST Zorgverleners zet de medewerker op 1
Lees verder
Zorggroep Samen
Nieuws
Woonzorggroep Samen geeft cliënt de regie over eigen leven door reablement
Lees verder
Zorgboom1
Nieuws
Academische Werkplaats bij De Zorgboom
Lees verder
Leiderschapsdag Over Morgenkop zonder tekst
Nieuws
Leiderschapsprogramma Over Morgen 28 februari
Lees verder
F7aa3b0b af62 4d7f 988a 38e40b522a8b
Nieuws
Over Morgen Event - 6 februari 2024
Lees verder
Unknown
Nieuws
'Als je het mij vraagt…' – in gesprek met zorgorganisatie Groenhuysen
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 34 22
Verslag
Event 6 februari - Workshop Duurzame inzetbaarheid en de DI regeling
Lees verder
Schermafbeelding 2024 02 24 om 14 36 26
Verslag
Event 6 februari - Workshop Theatervoorstelling Mag ik je kussen? vervolg en inbedden
Lees verder
Verslag
Event 6 februari - Workshop Academische werkplaats
Lees verder
Verslag
Event 6 februari - Aan de slag met de beweging naar de zorg van morgen
Lees verder
Repetitie MIJK
Nieuws
Vervolg Theatervoorstelling Mag ik je kussen: we gaan door!
Lees verder
Katinka new
Verhalen
Zorgbegrip vindt de oplossing voor betere rapportages: buddy’s houden elkaar scherp
Lees verder
TMRK new
Nieuws
Van theater naar praktijk: Hoe TSN Zorg de voorstelling verbindt aan organisatievraagstukken
Lees verder
Overmorgen klein
Nieuws
Save the date: Leiderschapsdag 2024
Lees verder
Azora
Nieuws
Azora kiest voor Action Learning op weg naar high performing teams
Lees verder
DSC01473 Mag ik je kussen c TMRK
Nieuws
Hoe betrek je mantelzorgers en naasten bij het gesprek over de toekomst van de zorg?
Lees verder
DSC01410 Mag ik je kussen c TMRK
Nieuws
In gesprek blijven na Mag ik je kussen? Hoe doe jij dat?
Lees verder
Unknown
Nieuws
SZR op zoek naar een betere fit tussen Mens en Werk
Lees verder